Kantoren

Ja, we zetten onze tanden graag in een uitdaging. Maar neen, wij bijten niet echt. Kom dus gerust langs in een van onze kantoren.

Sint-Truiden

Gegevens:

Tiensesteenweg 38
te 3800 Sint-Truiden
sinttruiden@jobtalent.be
T + 32 11 75 10 20

Sint-Niklaas

Gegevens:

Kokkelbeekstraat 23
te 9100 Sint-Niklaas
sintniklaas@jobtalent.be
T + 32 3 432 88 00

Rumst

Gegevens:

Lage Vosbergstraat 46
te 2840 Rumst
rumst@jobtalent.be
T + 32 3 432 00 30

Pelt

Gegevens:

Koning Albertlaan 47 / 1
te 3910 Pelt
pelt@jobtalent.be
T + 32 11 71 92 92

Paal

Gegevens:

Paalsesteenweg 328
te 3583 Paal
paal@jobtalent.be
T +32 11 15 13 30

Leuven

Gegevens:

Bondgenotenlaan 143
te 3000 Leuven
leuven@jobtalent.be
T + 32 16 85 21 21

Herentals

Gegevens:

Fraikinstraat 65
te 2200 Herentals
herentals@jobtalent.be
T + 32 14 74 30 00

Hasselt

Gegevens:

Thonissenlaan 14
te 3500 Hasselt
hasselt@jobtalent.be
T + 32 11 71 30 30

Zaventem

Gegevens:

Vilvoordelaan 153A
te 1930 Zaventem
zaventem@jobtalent.be
T + 32 2 300 29 00

Gent

Gegevens:

Baron De Gieylaan 9,
De Pinte
gent@jobtalent.be
T +32 9 274 45 00

x

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "Aanvaard alle cookies". Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via "Stel voorkeuren in".

Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.

<