technik utrzymania ruchu

  • Puurs-Sint-Amands
  • EURO Bediende
  • Productie
  • 38 godziny/czas
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Wil je dat wij contact met je opnemen?

Bel mij
of
Afspraak maken

Twoje Zadania

Od momentu zalozenia firma wprowadza kawe na wyzszy poziom. Stala sie ona najwieksza palarnia kawy w Belgii i waznym graczem na europejskim rynku kawy sprzedawanej pod marka wlasna. Firma oferuje kompleksowa obsluge i stara sie zapewnic doskonala jakosc. Produkuje szeroka game produktów kawowych: kawe ziarnista, palona i mielona, pady oraz szeroka game kapsulek.

- Jestes odpowiedzialny za:
- ustawianie maszyn pakujacych
- lokalizacje i usuwanie usterek
- rozwiazywanie problemow
- naprawe maszyn

Nasze oczekiwania

•Chec pracy na trzy zmiany: od 6:00 do 14:00; od 14:00 do 22:00; od 22:00 do 6:00.
•Doswiadczenie w naprawie maszyn pakujacych bedzie dodatkowym atutem
•Gotowosc do fizycznej pracy
•Komunikatywny poziom jezyka angielskiego

Wymagane wykształcenia

-doswiadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka podstawowa + dodatek zmianowy + czeki zywnosciowe
• Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
• Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.