Technik utrzymania ruchu

  • Malle
  • Productie
  • 38 godziny/czas
  • 40 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Dla naszego klienta w Malle, producenta form, który glównie wykonuje formy do doniczek, a nastepnie je spryskuje, poszukujemy technika utrzymania ruchu.

Zakres obowiazków:
- Bedziesz pomagal w zapewnieniu utrzymania ruchu wtryskarek, form, automatyki i urzadzen peryferyjnych oraz ciaglosci produkcji.
- Zajmujesz sie montazem i demontazem form na maszynie.
- Rozwiazujesz usterki na maszynach i innych urzadzeniach i chetnie wykorzystujesz swoja wiedze techniczna w sluzbie produkcji. Gdy pojawiaja sie usterki, najpierw ustalasz, na czym polega problem, przeprowadzasz naprawe, a po naprawie ponownie uruchamiasz maszyne i upewniasz sie, ze parametry wrócily do normy.
- Regularnie sprawdzasz maszyny i urzadzenia, wykonujesz pomiary i kontrole, przeprowadzasz konserwacje zapobiegawcza wtryskarek.
- Bedziesz pracowac w zespole techników utrzymania ruchu i scisle wspólpracowac z operatorami maszyn, którzy dbaja o ich codzienne funkcjonowanie.

Nasze oczekiwania

Kwalifikacje:
- Masz wyksztalcenie techniczne w zakresie elektryki lub elektromechaniki.
- Masz doswiadczenie w zakladzie formowania wtryskowego lub odpowiednie doswiadczenie jako technik
rozwiazywania problemów w srodowisku przemyslowym.
- Dobra znajomosc elektroniki i mechaniki.
- Masz dobre nastawienie do pracy, jestes entuzjastyczny i podejmujesz inicjatywe.
- Potrafisz pracowac samodzielnie, dokladnie i bezpiecznie.
- Naprzemienna zmiana dzienna i wczesna/pózna.
- Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego

wyksztalcenie techniczne w zakresie elektryki lub elektromechaniki

Oferujemy

Oferujemy:
- Dynamiczne srodowisko pracy, w którym mozesz zastosowac i poszerzyc swoja wiedze techniczna.
- wynagrodzenie (w zaleznosci od doswiadczenia).
- Bony na posilki 4€ za przepracowany dzien.
- Po udanym okresie przejsciowym masz szanse na stala umowe.
- Przyjemna praca z duza róznorodnoscia
- Stabilna prace z mozliwoscia przejscia na staly kontrakt
- Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, platne swieta
- Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
- Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.