Technik utrzymania ruchu (panele wodorowe) K/X/M

  • Olen
  • Voltijds
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat
  • EURO Arbeider

Vragen over deze vacature?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie Afspraak

Wat je gaat doen

Dla naszego klienta poszukujemy wykwalifikowanego technika utrzymania ruchu, który dolaczy do zespolu w OEVEL.
Firma produkuje instalacje do produkcji wodoru. Glównie na potrzeby przemyslowe. Instalacje te sa opracowywane, projektowane i produkowane w calosci na terenie firmy.

Twoje zadania
•Jako technik utrzymania ruchu bedziesz wraz ze wspólpracownikami odpowiedzialny za mechaniczna i/lub elektromechaniczna konserwacje i naprawy róznych maszyn i urzadzen.
•Bedziesz regularnie sprawdzac maszyny na podlodze i przeprowadzac konserwacje zapobiegawcza.
•Wykrywanie, zglaszanie i rozwiazywanie problemów we wspólpracy z inzynierem obiektu.
•Wspólpraca i/lub nadzorowanie wspólpracowników, udzielanie instrukcji i wskazówek dotyczacych sposobu wykonywania pracy.
•Dazenie do ciaglego doskonalenia w zakresie bezpieczenstwa, ochrony srodowiska, jakosci, kosztów i wydajnosci.
•Wyposazenie miejsca pracy w niezbedne oznaczenia, etykiety i sygnaly bezpieczenstwa w porozumieniu z dzialem bezpieczenstwa.
•Wspieranie kierownika ds. bezpieczenstwa w praktycznym opracowywaniu dzialan zwiazanych z bezpieczenstwem.

Jouw vaardigheden & kennis

Twój profil
•Posiadasz wyksztalcenie elektryczne lub elektromechaniczne lub równowazne dzieki doswiadczeniu.
•Masz odwage byc proaktywnym i przejmowac inicjatywe.
•Wykazujesz sie wiedza i zrozumieniem zasad bezpieczenstwa, ochrony srodowiska i stosowania srodków ochrony osobistej.
•Widzisz szklanke do polowy pelna, a nie do polowy pusta, chetnie sie uczysz i jestes elastyczny.
•Masz silne umiejetnosci komunikacyjne i potrafisz plynnie wypowiadac sie w jezyku angielskim.

Opleidingen

Posiadasz wyksztalcenie elektryczne lub elektromechaniczne lub równowazne dzieki doswiadczeniu.

Wat we jou bieden

Co oferujemy
• Atrakcyjna stawka podstawowa w zaleznosci od doswiadczenia od 18 do 26 € brutto z dodatkowymi swiadczeniami oraz bonami zywnosciowymi.
• Znajdziesz sie w cieplym otoczeniu i otwartej atmosferze pracy.
•20 dni urlopowych + 12 dni ADV za przepracowany rok w pelnym wymiarze godzin.
•Zmienne wynagrodzenie oparte na celach organizacyjnych.
•Mozliwosc rozwoju w czasie.
•Zakwaterowanie blisko miejsca pracy oraz srodek transportu.
•Stala opieka koordynatorów.
• Rozpoczniesz od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania umowy na czas nieokreslony.

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zo verloopt jouw sollicitatie

Kennismaking

Onze HR-consultant leert je graag beter kennen. Wie ben je, wat drijft je en wat is voor jou de ideale job? Tell us all about it!

Voorstelling

Sluit jouw profiel aan bij wat de klant zoekt? Dan stellen we je voor en volgt er een eerste kennismaking bij de klant zelf.

Opstart

Is er een (wederzijdse) match? Yes! Dan brengen we alles in gereedheid om je opstart zo vlot mogelijk te laten verlopen.

Aan de slag

Voor je aan de slag gaat, kom je een laatste keer bij ons langs om alle werkdocumenten te overlopen en eventuele werkkledij te ontvangen.