Technik ds. testów maszyn i ukladów K/X/M

  • Olen
  • Voltijds
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Vragen over deze vacature?

Zadzwoń do mnie Spotkanie

Wat je gaat doen

Dla naszego klienta poszukujemy wykwalifikowanego technika, który dolaczy do zespolu w OEVEL i zajmie sie przeprowadzaniem testów maszyn oraz instalacji.
Firma zajmuje sie produkcja instalacji wodorowych. Glównie do celów przemyslowych. Instalacje sa opracowywane, projektowane i produkowane w calosci na terenie firmy.
W naszej kulturze wierzymy w POTEGE TWOJEGO POTENCJALU. Zapewniamy globalne mozliwosci rozwoju kariery, uczynienia spolecznosci lepszym miejscem i pracy z najbardziej innowacyjnymi myslicielami w celu rozwiazywania najtrudniejszych problemów na swiecie.

Twoje zadania
- Bedziesz przeprowadzac testy i inspekcje w celu oceny jakosci i wydajnosci zmontowanych produktów elektrolizera wodoru.
- Bedziesz postepowac zgodnie z procedurami i wykonywac protokoly testowe na poziomie podmodulu lub systemu za pomoca systemu sterowanego PLC.
- Przestrzeganie zasad bezpiecznej pracy podczas wykonywania testów.
- Identyfikujesz problemy i rozwiazujesz usterki lub wady, wspólpracujac z personelem produkcyjnym, inzynierami, kierownictwem projektu, lancuchem dostaw i logistyka.
- Wypelnianie raportów z testów i dokumentowanie ich wyników.
- Efektywna praca z róznymi narzedziami i sprzetem pomiarowym.
- Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych (elektrycznych, mechanicznych 3D/2D, P&ID), arkuszy danych technicznych i specyfikacji produktów.
- Pomoc w przeprowadzaniu fabrycznych testów akceptacyjnych (FAT) w obecnosci klienta.
- Bedziesz wspóltworzyc i sledzic pozycje z listy dziur w trakcie i po zakonczeniu procesu testowania.

Jouw vaardigheden & kennis

- Umiejetnosc czytania schematów elektrycznych i rozpoznawania symboli.
- Posiadasz wyksztalcenie wyzsze w dziedzinie elektromechaniki/elektryki/automatyzacji procesów lub równowazne poprzez doswiadczenie.
- Umiejetnosc rozwiazywania problemów i dbalosc o szczególy.
- Poslugujesz sie jezykiem niderlandzkim i/lub angielskim.
- Potrafisz dobrze pracowac zarówno w zespole, jak i samodzielnie.

Opleidingen

Posiadasz wyksztalcenie elektryczne lub elektromechaniczne lub równowazne poprzez doswiadczenie.

Wat we jou bieden

Co oferujemy
- Atrakcyjna stawke podstawowa w zaleznosci od doswiadczenia od 18 do 26 euro brutto z dodatkowym doswiadczeniem i bonami zywnosciowymi.
- Cieple srodowisko i otwarta atmosfere pracy.
- 32 dni urlopu.
- Zmienne wynagrodzenie oparte na celach organizacyjnych.
- Mozliwosc rozwoju w miare uplywu czasu.
- Zakwaterowanie blisko miejsca pracy i srodki transportu.
- Stala opieke koordynatorów.
- Rozpoczniesz od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania umowy na czas nieokreslony.

  • Dozwolone typy plików: pdf, docx, doc, Max. file size: 4 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Zo verloopt jouw sollicitatie

Kennismaking

Onze HR-consultant leert je graag beter kennen. Wie ben je, wat drijft je en wat is voor jou de ideale job? Tell us all about it!

Voorstelling

Sluit jouw profiel aan bij wat de klant zoekt? Dan stellen we je voor en volgt er een eerste kennismaking bij de klant zelf.

Opstart

Is er een (wederzijdse) match? Yes! Dan brengen we alles in gereedheid om je opstart zo vlot mogelijk te laten verlopen.

Aan de slag

Voor je aan de slag gaat, kom je een laatste keer bij ons langs om alle werkdocumenten te overlopen en eventuele werkkledij te ontvangen.