Piekarz K/X/M

  • Ledegem
  • Voltijds
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Vragen over deze vacature?

Zadzwoń do mnie Spotkanie

Wat je gaat doen

Lubisz zapach świeżo upieczonego chleba? A może marzysz o pracy, w której otacza Cię aromat świeżo upieczonych smakołyków? Jeśli jesteś pasjonatem pieczenia i tworzenia wyjątkowych wypieków, dołącz do nas!
Dla naszego kontrahenta w Ledegem, będącego piekarnią rzemieślniczą, poszukujemy doświadczonych piekarzy, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności piekarskie.

Zakres obowiązków:
•Przygotowywanie i mieszanie składników według ustalonych receptur
•Wyrabianie i wałkowanie ciasta na różnorodne rodzaje pieczywa
•Monitorowanie procesu wypiekania, w tym kontrola temperatury i czasu pieczenia
•Monitorowanie procesu fermentacji i wyrastania ciasta
•Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy, zgodnie ze standardami higieny
•Kontrolowanie jakości surowców oraz gotowych produktów
•Obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych oraz dbanie o ich właściwy stan techniczny
•Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
•Współpraca z zespołem w celu zapewnienia efektywnej produkcji i realizacji zamówień
•Udział w tworzeniu nowych receptur i udoskonalaniu istniejących produktów piekarniczych
•Magazynowanie i inwentaryzacja zapasów surowców oraz produktów

Jouw vaardigheden & kennis

•Doświadczenie w zawodzie
•Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
•Umiejętność obsługi urządzeń piekarniczych
•Zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu zadań
•Dobre zdolności organizacyjne

Opleidingen

podobne ze wzgledu na wyksztalcenie lub doswiadczenie

Wat we jou bieden

•Stawka podstawowa w zależności od doświadczenia od 15,92 € brutto/h
•Praca na dziennej zmianie od poniedziałku do piątku, od 10:30 do 19:00 (bez weekendów)
•Kontrakt na warunkach belgijskich
•Dobre zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokój jednoosobowy)
•Pomoc i opiekę polskojęzycznych koordynatorów
•Dodatek urlopowy
•Prace w stabilnej, rozwijającej się firmie
•Rozpoczniesz od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje możliwość otrzymania stałej umowy o prace