OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

  • Gent
  • Productie
  • 40 godziny/czas
  • 44 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz klient to miedzynarodowa firma, która dziala w sektorze ogrodniczym od ponad 30 lat. Jest producentem wysokiej jakosci podlozy i gleb doniczkowych poprzez wykorzystanie surowcow i energii. Firma produkuje wysokiej jakosci gleby doniczkowe.

• Konfiguracja i regulacja maszyn i urzadzen (predkosc, wymiary folii, konfiguracja linii, ...).
• Nadzorowanie pracy maszyny lub linii pakujacej oraz urzadzen kontrolnych i dokonywanie regulacji w przypadku odchylen.
• Sprawdzanie, czy instalacje dzialaja i sa bezpieczne.
• Zaopatrzenie stanowiska pracy w materialy lub produkty
• Sprawdzanie produktu (wodoszczelnosc, wage, temperature, ...).
• Sledzenie procesu produkcji lub pakowania i regularne sprawdzanie produktu koncowego.
• Sprawdzanie i utrzymywanie czystosci sprzetu (maszyny do napelniania, pakowanie worków, etykietowanie, ...) i materialu.
• Utrzymywanie i organizacja wlasnego miejsca pracy.
• Wypelnianie dokumentow dotyczacych kontroli produkcji i przekazywanie informacji

Nasze oczekiwania

• Jestes przeszkolony technicznie lub posiadasz doswiadczenie na podobnym stanowisku. Najlepiej dyplom techniczny A2 lub równowazny uzyskany dzieki doswiadczeniu.
• masz doswiadczenie w pracy jako operator linii
• Swobodnie porozumiewasz sie w jezyku angielskim
• Jestes elastyczny, chcesz pracowac w systemie zmianowym (2 zmiany) i okazjonalnie w soboty (platne 150%).
• Masz pozytywne nastawienie i lubisz pracowac w zespole.

Wymagane wykształcenia

doswiadczenie na produkcji

Oferujemy

• Stala pozycja w pelnym wymiarze godzin.
• Praca na 2 zmiany: 06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00
•Atrakcyjne aynagrodzenie: 16,06€/h
• 12 platnych dni ADV oprócz 20 dni urlopu (przy stalym kontrakcie)

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.