Heftruck operator K/X/M

  • Wielsbeke
  • Voltijds
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat
  • EURO Arbeider

Vragen over deze vacature?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie Spotkanie

Wat je gaat doen

Dolacz do dynamicznego zespolu w Wielsbeke jako kierowca wózka widlowego i zostan czescia naszego entuzjastycznego pionierskiego zespolu w zupelnie nowej lokalizacji!
Jako kierowca wózka widlowego jestes odpowiedzialny za nastepujace zadania:

Zakres obowiazków:
• Reczne przenoszenie towarów z pólek na wózek widlowy i transportowanie tych towarów w obrebie magazynu
• Zaladunek i rozladunek samochodów ciezarowych
• Operowanie wózkiem widlowym zgodnie z zasadami bezpieczenstwa
• Utrzymanie czystosci na terenie magazynu i skladowiska

Jouw vaardigheden & kennis

• Gotowosc do pracy w systemie 2 zmianowym
(zmiana wczesna: 5:00 - 13:00 / zmiana pózna: 13:00 - 21:00).
• Posiadanie waznego certyfikatu na wózki widlowe
• Dobra znajomosc jezyka angielskiego

Opleidingen

Wazne certyfikaty i doswiadczenie jako operator wózka widlowego

Wat we jou bieden

• Atrakcyjne wynagrodzenie: 15,81€/h + 12,5% dodatku zmianowego
• Przyjemna atmosfere pracy, róznorodnych wspólpracowników i rozsadna kulture, w której kazdy moze poczuc sie jak w domu
• Rozpoczecie od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania umowy na czas okreslony
• Dodatki do wynagrodzen: 13ta pensja / dodatek urlopowy / dodatek kilometrowy / dodatek rodzinny / ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

  • Dozwolone typy plików: pdf, docx, doc, Max. file size: 4 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Zo verloopt jouw sollicitatie

Kennismaking

Onze HR-consultant leert je graag beter kennen. Wie ben je, wat drijft je en wat is voor jou de ideale job? Tell us all about it!

Voorstelling

Sluit jouw profiel aan bij wat de klant zoekt? Dan stellen we je voor en volgt er een eerste kennismaking bij de klant zelf.

Opstart

Is er een (wederzijdse) match? Yes! Dan brengen we alles in gereedheid om je opstart zo vlot mogelijk te laten verlopen.

Aan de slag

Voor je aan de slag gaat, kom je een laatste keer bij ons langs om alle werkdocumenten te overlopen en eventuele werkkledij te ontvangen.