Operator zurawi teleskopowych K/X/M

  • Wolvertem
  • Temps plein
  • Services
  • 38 godziny pracy/pełny etat
  • Arbeider

Vragen over deze vacature?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie Spotkanie

Wat je gaat doen

Jako operator żurawia teleskopowego jesteś kluczowym graczem w tym wysokiej klasy projekcie. Z najwyższą precyzją i zręcznością manualną sterujesz żurawiem teleskopowym i wykonujesz operacje podnoszenia.

Obowiązki:
- Będziesz odpowiedzialny za obsługę żurawia.
- Pozycjonowanie bloku podnoszącego i zaczepianie ładunku.
- Udział w montażu i regulacji żurawia wieżowego (umieszczanie sekcji gąsienic, belek poprzecznych itp.)
- Podnoszenie i przenoszenie ładunków na ślepo
- Wycofanie dźwigu z eksploatacji i zabezpieczenie go po zmianie (unieruchomienie, zasilanie itp.)
- Sprawdzanie stanu technicznego dźwigu
- Identyfikacja usterek
- Będziesz odpowiedzialny za podnoszenie i przemieszczanie ładunków

Jouw vaardigheden & kennis

Wymagania :

- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- elastyczność;
- dobra znajomość języka angielskiego;
- umiejętność pracy w zespole;
- poczucie dokładności i precyzji;
- dbałość o bezpieczeństwo.

Opleidingen

Wat we jou bieden

- Stawka - €16, 98
- Bonusy: 13 urodziny, dodatek wakacyjny, dodatek za przejechane kilometry, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatny urlop
- Zwrot kosztów przy pierwszym przyjeździe do Belgii
- Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
- Kontakt z polsko- i anglojęzycznymi koordynatorami
- Rozpoczniesz od umowy tymczasowej, a po roku istnieje możliwość stałej umowy.