technik w sektorze chemicznym

  • Houthalen-Helchteren
  • Arbeider
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Dla naszego klienta w sektorze chemicznym poszukujemy zmotywowanych operatorow

Zadania:
-Dostarczanie wysokiej jakosci i dokladnej pracy zgodnie z zasadami dobrego rzemiosla
- Krytyczny stosunek do wlasnej pracy
- Wiedza techniczna (mechaniczna i elektryczna) umozliwiajaca wykrywanie usterek
- Zdolnosc do samodzielnej pracy
- Poczucie odpowiedzialnosci

Nasze oczekiwania

- Otwarta i bezposrednia komunikacja z kolegami
- Wykazanie sie wzorowym zachowaniem
- Gotowosc do przekazywania wiedzy
- Entuzjazm

Oferujemy

Dla naszego klienta w regionie Beringen poszukujemy technika utrzymania ruchu na 3 zmiany.
Po udanym okresie przejsciowym masz szanse na staly kontrakt.
Twoje wynagrodzenie zalezy od Twojego doswiadczenia

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.