Technik utrzymania ruchu K/M

  • Hoogstraten

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Firma jest wiodacym projektantem i producentem innowacyjnych opakowan na zywnosc i rozwiazan w zakresie jej prezentacji dla linii lotniczych, gastronomii i przemyslu przetwórstwa spozywczego
W ramach ustalonej polityki firmy, pracownik jest odpowiedzialny za:
- ciagle zapewnianie optymalnego wyposazenia produkcyjnego, w szczególnosci poprzez sprzet produkcyjny,
- przeprowadzanie konserwacji zapobiegawczej i naprawczej
- wprowadzanie ulepszen technicznych oraz przeprowadzanie i rejestrowanie kontroli jakosci.
Glówne zadania i obowiazki:
- Wykonywanie harmonogramów konserwacji zapobiegawczej maszyn, maszyn pakujacych i zwiazanych z produkcja
instalacji (skrzynki filtracyjne, skrzynki sterownicze, dostawy surowców itp.)
- Prowadzenie dzialan majacych na celu utrzymanie i doskonalenie produkcji
- po konserwacji zapobiegawczej lub naprawczej, ponowne uruchomienie instalacji i maszyn oraz ich ponowne przetworzenie
na standardowe wyjscie.
- przeprowadzanie pomiarów rejestracyjnych
- Rejestrowanie zadan
- zamawianie czesci
- aktualizowanie schematów
- przeprowadzanie i rejestrowanie kontroli jakosci
- zglaszanie niebezpiecznych sytuacji
- podejmowanie dzialan w sytuacjach niebezpiecznych
- sprzatanie obszaru, na którym przeprowadzono konserwacje zapobiegawcza lub naprawcza
- dbalosc o materialy robocze

Nasze oczekiwania

Wymagania:
- dobra znajomosc jezyka angielskiego
- Wyksztalcenie techniczne
- Umiejetnosc czytania rysunków technicznych
- motywacja do pracy
- dobra znajomosc mechaniki

Oferujemy

Bedziesz pracowac w miedzynarodowej, dynamicznie rozwijajacej sie firmie.
Oferujemy:
- Mozliwosc stalego zatrudnienia po okresie przejsciowym
- Atrakcyjne wynagrodzenie + bony zywieniowe od 66 dnia pracy
- praca w trybie zmianowym

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.