Technik Utrzymania Ruchu K/M

  • Waregem
  • Productie
  • 38 godziny/czas
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

•Diagnostyka maszyn i urzadzen na linii produkcyjnej, usuwanie ewentualnych problemów lub awarii
•Dokonywanie napraw elektrycznych, elektronicznych, pneumatycznych i hydraulicznych, (rzadziej mechanicznych)
•Prowadzenie prac nad dostosowaniem, naprawa i prewencyjna wymiana czesci i urzadzen w linii produkcyjnej
•Uczestnictwo we wprowadzaniu nowych modulów urzadzen do linii
•Wykonywanie przegladów, konserwacji, napraw maszyn, urzadzen zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy
•Praca w chlodnym otoczeniu
•Wykonywanie przegladów, konserwacji, napraw maszyn i urzadzen zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy

Nasze oczekiwania

•Wyksztalcenie techniczne lub wyzsze z zakresu elektryka/ elektromechanika
•Doswiadczenie: 3-5 lat w zawodzie, a praca w branzy spozywczej bedzie dodatkowym atutem
•Dobry poziom jezyka angielskiego
•Umiejetnosc pracy na podstawie dokumentacji technicznej
•Motywacja do dzialania i wytrwalosc w rozwiazywaniu problemów technicznych
•Sugerowanie ulepszen, wprowadzanie ich w zycie zgodnie z wymogami bezpieczenstwa zywnosci
•Elastycznosc do pracy zmianowej w godzinach: 5-13:00 oraz 13:00-21:00 z mozliwoscia nadgodzin

Wymagane wykształcenia

• Wyksztalcenie techniczne

Oferujemy

• Oferujemy stabilna i dobrze platna prace w nowoczesnej firmie na podstawie belgijskiej umowy!
• Mozliwosc szkolen i dalszego rozwoju w branzy spozywczej
• Praca na belgijskim kontrakcie ze wszystkimi swiadczeniami, min: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie wypadkowe
• Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
• Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
• Zalatwienie formalnosci zwiazanych z zatrudnieniem w Belgii oraz opieke polskojezycznych koordynatorów

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.