Technik utrzmania ruchu (K/M)

  • Gent
  • Productie
  • 38 godziny/czas
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

•Utrzymanie w ruchu maszyn w linii produkcyjnych jak krajarki, mieszalniki oraz linie do pakowania jak zgrzewarki, etykieciarki.
•Usuwanie blokad, wymiana czujników, czyli zdiagnozowanie problemu, usuwanie ewentualnych problemów lub awarii.
•Smarowanie i kontrola prewencyjna maszyn, a takze urzadzen odpowiedzialnych za dzialanie produkcji: doprowadzenie pary, wody, dzialanie wedzarni, odpowietrzania, sterowni czy chlodni
•Dokonywanie wszelkiego napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych, pneumatycznych i hydraulicznych
•Prowadzenie prac nad dostosowaniem, naprawa i prewencyjna wymiana czesci i urzadzen w linii produkcyjnej
•Wykonywanie przegladów, konserwacji, napraw maszyn, urzadzen zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy
•Dobrze wyposazony i zagospodarowany magazyn czesci zamiennych

Nasze oczekiwania

•Wyksztalcenie techniczne lub wyzsze z zakresu elektromechanika/ elektryka przemyslowa
•Doswiadczenie: 3-5 lat w zawodzie, a praca w branzy spozywczej bedzie dodatkowym atutem
•Dobry poziom jezyka angielskiego,
•Motywacja do dzialania i wytrwalosc w rozwiazywaniu problemów technicznych
•Sugerowanie ulepszen, wprowadzanie ich w zycie zgodnie z wymogami bezpieczenstwa zywnosci
•Umiejetnosc pracy na podstawie dokumentacji technicznej, ale tez i napraw ad hoc typu: wymiana swiatla, grzejnika w biurze
•Elastycznosc do pracy zmianowej w godzinach: 5-13:00 oraz 13:00-21:00 z mozliwoscia nadgodzin

Wymagane wykształcenia

Doswiadczenie ok 3 lata

Oferujemy

•Praca w 2 teamach po 3 osoby plus szef utrzymania ruchu
•Stawka w zaleznosci od doswiadczenia od 18€ do 20€ brutto + dodatek zmianowy
•Mozliwosc dalszego rozwoju i nauki
•Praca zmianowa od 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00
•Czeki posilkowe po 100 dniach od rozpoczecia pracy (8€/dzien)
•W czasie pauzy sniadaniowej/ obiadowej gratis wedliny

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.