stolarz/monter mebli

  • Aarschot

Wil je dat wij contact met je opnemen?

Bel mij
of
Afspraak maken

Twoje Zadania

- Obsluga narzedzi stolarskich
- Ustawianie parametrów na maszynach
- Kontrolowanie pracy maszyn
- Sprawdzanie jakosci produktów (jakosc drewna, dlugosc i szerokosc desek itp.)
- Obróbka drewna, skladowanie produktów

Nasze oczekiwania

- Masz podobne doswiadczenie zawodowe
- Posiadasz wiedze techniczna (rozumiesz, jak dzialaja maszyny, wiesz jak je zainstalowac i ustawic
parametry)
- Dobrze wladasz jezykiem angielskim
- Pracujesz w sposób uporzadkowany i dokladny
- Chcesz pracowac fizycznie

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie 14,36 € brutto/h
- Bonusy wynikajace z belgijskiej umowy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodziny,
ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
- Pomoc polskojezycznych koordynatorów w biezacych sprawach zawodowych

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.