Spawacz

  • Malle
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 38 godziny/czas
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz klient w Malle wykonuje elektrocieplownie dla firm. Koncentruje sie na budowie, instalacji i serwisie przy projektach CHP. Skupia sie równiez na projekcie CHP z silnikami gazowymi w segmencie mocy od 30 kWe do 4 MWe. Aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko: spawacz

Zakres obowiazków:
•Utworzenie ramy bazowej - glównie prace budowlane. Nastepnie zamontowanie na niej silnika i wymiennika ciepla
•Ulozenie rury i przyspawanie do niej male czesci
•Spawanie TIG
•Czas montazu kompletnej maszyny to 2-3 tygodnie. W inne dni to prace montazowe

Nasze oczekiwania

Kompetencje:
•Jezyk angielski na poziomie komunikatywnym
•Kompetencje zwiazane z praca
•Doswiadczenie na podobnym stanowisku
•Zmotywowanie do pracy
•Samodzielnosc pracy
•Praca od poniedzialku do czwartku w godzinach 7:30-16, w piatki od 7:30-14

- Wyksztalcenie zawodowe oraz doswiadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:
•Stale bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
•Atrakcyjne wynagrodzenie zalezne od Twojego doswiadczenia uzupelnione o czeki zywnosciowe w kwocie 6,7€ za kazdy przepracowany dzien
•Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
•Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.