Projektant sieci swiatlowodowych (M/K)

  • Zaventem
  • EURO Bediende
  • Services
  • 40 godziny/czas
  • 40 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Dla naszego klienta oferujacego uslugi inzynieryjne i budowlane w zakresie projektowania, budowy i konserwacji europejskich projektow infrastruktury sieci telekomunikacyjnych i uzytkowych poszukujemy osoby na stanowisko Projektant sieci swiatlowodowych (M/K)
Bedziesz czescia organizacji zorientowanej na projekty, ktora swiadczy uslugi dla roznych krajowych i miedzynarodowych klientow.
Poniewaz sa one zorientowane na telekomunikacje, ich klientami sa glownie operatorzy i przedsiebiorstwa uzytecznosci publicznej.

- Zdobedziesz wiedze i umiejetnosci w zakresie projektowania sieci swiatlowodowych, generowania projektow i dokumentacji.
- Jestes uporzadkowany i dobrze zorganizowany
- Posiadasz wiedze na temat sieci swiatlowodowych i swiatlowodow oraz interesujesz sie nimi
- Posiadasz znajomosc pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Outlook), narzedzi GIS oraz oprogramowania CAD

Nasze oczekiwania

Do Twoich zadan nalezy:
- wspieranie rozwoju dzialu inzynieryjnego
- Sprawdzanie projektu pulpitu na podstawie danych z badan
- Wykonywanie symulacji/projektow za pomoca okreslonych narzedzi programowych
- Wykonywanie szczegolowych projektow: do budowy planow/splotow/kart polaczen/przydzialu wlokien/bazy
danych adresowych/sciezek.
- Raportowanie do wewnetrznych wlascicieli projektu

wyksztalcenie techniczne lub doswiadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- Odbedziesz szkolenie w miejscu pracy i bedziesz mial mozliwosc uczestniczenia w kursach szkoleniowych, aby zoptymalizowac swoje umiejetnosci i wiedze.
- Pracujesz w 40-godzinnym tygodniu pracy, co oznacza, ze masz 12 platnych dni ADV w roku.

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.