Programista tokarki CNC

  • Tielt
  • Arbeider
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

•Obsluga i ustawianinie lub programowanie róznych maszyn
•Obsluga maszyn takich jak: EMAG, Mori Seiki, tokarki CNC Muratec
•Praca ze steorwaniem: Fanuc, programowanie ISO
•Stosowane surowce: stal, stal nierdzewna, aluminium
•Mierzenie, ustawianie i wprowadzanie narzedzi skrawajacych
•Dokladny pomiar i wyznaczanie punktu zerowego (mikrometr, suwmiarka)
•Praca zgodnie z ISO 9001 i ISO 14001

Nasze oczekiwania

•Motywacja i chec do nauki
•Dokladnosc
•Chec samodzielnej pracy
•Znajomosc sterowania Fanuc oraz programów ISO
•Bardzo dobra znajomosc technik obróbki
•Jako plus: prawo jazdy B oraz wlasny samochód
•Dyplom tokarza CNC
•Doswiadczenie zawodowe: minimum 6 miesiecy
•Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego

Wymagane wykształcenia

Doswidczenie nabyte w praktyce lub zawodowe

Oferujemy

•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Bonusy: trzynastka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
•Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
•Platne swieta
•Zakwaterowanie niedaleko miejsca prac
•Praca na pelny etat (2 zmiany) lub tylko na nocki
•Miejsce pracy: Tielt

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.