Programista frezarek CNC (k/m)

  • Mechelen
  • Productie
  • 40 godziny/czas
  • 40 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Opis stanowiska:

-Obsluga i programowanie frezarek ze sterowaniem Mazatrol
-Produkcja czesci od A do Z, od 10 do 100 sztuk, elementy róznej wielkosci
-Praca z rysunkiem technicznym oraz narzedziami pomiarowymi
-Obróbka aluminium, stali oraz tworzyw sztucznych
-Ustawianie maszyny, wybieranie wlasciwych narzedzi, wyznaczanie predkosci itd.
-Pisanie programów z pulpitu
-Praca dokladna oraz samodzielna

Nasze oczekiwania

Wymagania:

-Komunikatywny poziom jezyka angielskiego lub niderlandzkiego
-Doswiadczenie na podobnym stanowisku
-Znajomosc specyfiki obrabianych materialów oraz umiejetnosc programowania frezarek CNC ze sterowaniem Heidenhain, Mazatrol lub innym
-Wlasny samochód na dojazd do pracy

Wymagane wykształcenia

Wyksztalcenie:

- techniczne lub nabyte poprzez doswiadczenie

Oferujemy

Oferujemy:

-Wynagrodzenie €18.40/h
-Bonusy: trzynastka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
-Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
-Praca na caly etat (40 godzin w tygodniu)
-Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.