Programista frezarek CNC (k/m)

  • Genk
  • Productie
  • 38 godziny/czas
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Wil je dat wij contact met je opnemen?

Bel mij
of
Afspraak maken

Twoje Zadania

Naszym Klientem jest firma, która od ponad 40 lat specjalizuje sie w produkcji czesci mechanicznych na zamówienie. W zwiazku z dynamicznym rozwojem i rozbudowa parku maszynowego poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

-Obsluga i programowanie frezarek 5cio osiowych ze sterowaniem Heidenhain
-Praca z rysunkiem technicznym oraz narzedziami pomiarowymi
-Obróbka stali, aluminium
-Ustawianie maszyny, wybieranie wlasciwych narzedzi, wyznaczanie predkosci itd.
-Pisanie programów z pulpitu
-Praca dokladna oraz samodzielna

Nasze oczekiwania

Wymagania:

-Komunikatywny poziom jezyka angielskiego, francuskiegon lub niderlandzkiego
-Doswiadczenie na podobnym stanowisku
-Znajomosc specyfiki obrabianych materialów oraz umiejetnosc programowania frezarek CNC ze sterowaniem Heidenhain lub innym

Wymagane wykształcenia

Wyksztalcenie:

- techniczne lub nabyte poprzez doswiadczenie

Oferujemy

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Bonusy: trzynastka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
-Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
-Praca na caly etat
-Platne swieta
-Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.