pracownik tuftowania dywanow

  • Tielt
  • Productie
  • 38 godziny/czas
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Dzieki wysilkom prawie 4.000 pracownikow na calym swiecie, nasz klient jest znany jako profesjonalne przedsiebiorstwo, ktore wyroznia sie w produkcji wykladzin i dywanow dla klientow prywatnych oraz firm. Jest to dynamicznie rozwijajaca sie firma, w ktorej kazdy moze znalezc miejsce dla siebie!
Jako operator tuftowania jestes odpowiedzialny za:
- obsluge jednej lub kilku maszyn tuftujacych, które produkuja wykladziny typu wall-to-wall.
- jakosc wykladziny, naprawianie pekniec przedzy i wiazanie przedzy (recznie lub maszynowo).
- Naprawe drobnych bledow jakosciowych poprzez regulacje elementów maszyny.
- odpowiadasz rowniez za wypelnianie raportow produkcyjnych.

Nasze oczekiwania

- Lad, porzadek i bezpieczenstwo maja dla Ciebie duze znaczenie.
- Zwracasz uwage na szczególy i dbasz o jakosc.
- Zadania administracyjne nie stanowia dla Ciebie problemu.

Wymagane wykształcenia

niewymagane

Oferujemy

Oferujemy:
- wewnetrzne szkolenia i wsparcie przelozonych
- bezpieczne srodowisko pracy, w ktorym kluczowa role odgrywa zrownowazony rozwoj
- wyzwania i roznorodnosc w pracy w wysoce technologicznym srodowisku
- konkurencyjne wynagrodzenie
- bony na posilki

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.