Pracownik produkcyjny / Betoniarz

  • Ham
  • Productie
  • 38 godziny/czas
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz klient to nowoczesna i zrobotyzowana firma zajmujaca sie produkcja plyt zelbetowych. Do swojego zespolu poszukuja 2 zmotywowanych pracowników, którzy sa gotowi do pracy w systemie zmianowym.

Zadania:
• Przygotowanie maszyn do produkcji (ustawienie parametrów itp)
• Dobór i przygotowanie materialów do produkcji
• Kontrola procesu produkcyjnego
• Kontrola jakosci produktu koncowego
• Obsluga suwnicy

Nasze oczekiwania

• Proaktywnosc i chec do pracy
• Znajomosc jezyka angielskiego
• Certyfikat potrzebny do obslugi suwnicy lub doswiadczenie praktyczne

Oferujemy

• Atrakcyjna stawka 18 euro brutto za godzine
• Zakwaterowanie w poblizu miejsca pracy
• Stabilna praca z mozliwoscia zawarcia umowy na stale

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.