Pracownik Produkcji

  • Diest
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Dla naszego klienta specjalizujacego sie w produkcji szkla poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Jako pracownik produkcyjny na 2 zmiany bedziesz odpowiedzialny za linie produkcyjna.

Wiecej informacji o zakresie zadan ponizej:

- Umieszczasz czesci szkla w na linii produkcyjnej i w maszynach,
- Monitorujesz sprawny przebieg procesu produkcyjnego i przeprowadzasz niezbedna kontrole jakosci,
- Gdy produkty sa gotowe, wyjmujesz je z maszyny i przystepujesz do pakowania produktu koncowego,

Nasze oczekiwania

- Jestes dokladny i masz poczucie odpowiedzialnosci,
- Jestes elastyczny i chetny do pracy na 2 zmiany
- Potrafisz obslugiwac komputer i wykonywac akcje w produkcyjnym systemie operacyjnym;
- Masz dobra znajomosc jezyka angielskiego (mile widziany równiez niderlandzki)

Twoje wyksztalcenie i doswiadczenie zawodowe nie sa najwazniejsze, ale uwazamy, ze wazne jest, abys mial motywacje do pracy!

Oferujemy

Nasz klient oferuje zróznicowana i ciekawa prace w przyjemnym srodowisku.
Kontrakty miesieczne na podstawie Belgijskiej umowy
Bedziesz pracowac w systemie 2-zmianowym, dzieki czemu zawsze mozesz ominac korki!

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.