Pracownik produkcji (sektor spozywczy) K/M

  • Tongeren
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Szukasz pracy dla siebie i dla swojej drugiej polowki? A moze chcesz pracowaz wraz ze znajomym w nowoczesnej firmie z branzy spozywczej?
Dla naszego klienta oferujacego wysokiej jakosci produkty jajeczne poszukujemy zmotywowanych pracownikow do dzialu produkcji.

Zadania:
- Praca na linii produkcyjnej
- Reczna obróbka i kontrola jakosci produktów
- Sortowanie i wkladanie jajek do opakowan

Nasze oczekiwania

- Doswiadczenie w pracy w sektorze spozywczym bedzie dodatkowym atutem
- Elastycznosc
- Motywacja do pracy
- Podstawowa/komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka podstawowa+ dodatek zmianowy
- Bonusy: pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
- Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.