Pracownik produkcji - branza metalowa

  • Genk
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Naszym klientem jest rodzinna firma zajmujaca sie obróbka metali. Glowna przedmiotem dzialalnosci firmy jest cynkowanie ogniowe wyrobów metalowych w celu zabezpieczenia przed korozja. Do swojego zespólu poszukuja 2 pracowników produkcji.

Zadania:
• Zawieszanie/zdejmowanie czesci metalowych
• Kontrola jakosci produktu
• Drobne prace wykonczeniowe
• Pakowanie i zabezpiecznie produktów przed transportem

Nasze oczekiwania

• Proaktywnosc i gotowosc do pracy fizycznej
• Znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bonusy (premia emerytalna, 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodzinny)
• Platne dni swiateczne
• Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.