Pracownik fizyczny

  • Pelt
  • Productie
  • 40 godziny pracy/pełny etat

Wil je dat wij contact met je opnemen?

Bel mij
of
Afspraak maken

Twoje Zadania

•Sprawdzanie ogrodzen i konstrukcji pod katem uszkodzen, a w razie potrzeby ich sortowanie i czyszczenie
•Okazjonalne prowadzenie wózka widlowego
•Transport ogrodzen do odpowiedniego dzialu
•Przygotowywanie zamówien
•Zaladunek i rozladunek towarów
•Zaopatrywanie stanowisk pracy
•Sprawdzanie ladunków i identyfikacja odchylen
•Pomoc w konserwacji produktów na magazynie
•Przestrzeganie instrukcji bezpieczenstwa

Nasze oczekiwania

•Posiadasz podstawowa znajomosc jezyka angielskiego
•Doswiadczenie w pracy na wózku widlowym/wazny certyfikat bedzie dodatkowym atutem
•Potrafisz dobrze pracowac w zespole jak i samodzielnie w sposób praktyczny
•Pracujesz w sposób precyzyjny i uporzadkowany
•Gotowosc do ciezszej pracy fizycznej (zarówno na otwartej hali)
•Chec pracy w nadgodzinach

Wymagane wykształcenia

Oferujemy

•Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy
• Dodatkowe 12 platnych dni urlopowych
•Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
•Zróznicowana prace w stabilnej finansowo i silnie rozwijajacej sie organizacji
•Platne swieta
•Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
•Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
•Stala opieka polskojezycznych koordynatorów

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.