Pracownik fizyczny na produkcji K/M

  • Waregem
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Wil je dat wij contact met je opnemen?

Bel mij
of
Afspraak maken

Twoje Zadania

Naszym klientem jest duze przedsiebiorstwo specjalizujace sie w produkcji gotowych, mrozonych dan.
W swojej ofercie maja mieszanki warzyw, a takze szybkie posilki do odgrzania w piekarniku.
Jesli nie brakuje Ci sily fizycznej, lubisz prace w ruchu, w dynamicznym tempie i przy zywnosci?
To znaczy, ze bedziesz idealnym kandydatem na stanowisko:

Pracownik Fizyczny na Produkcji

Praca na linii produkcyjnej przy przygotowaniu i podawaniu surowca oraz pakowaniu
Rozbijanie zmrozononych bryl specjalnym szpikulcem
Kontrola dzialania maszyn na linii pakowania
Kontorola jakosci produktów
Rozwiazywanie drobnych usterek oraz kontakt z serwisem technicznym

Nasze oczekiwania

Atrakcyjne wynagrodzenie (od 13.50€) + dodatki zmianowe
Mozliwosc rozwoju zawodowego i awansu na operatora linii
Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

Wymagane wykształcenia

Doswiadczenie w pracy na linii produkcyjnej

Oferujemy

Kumunikatywny poziom jezyka angielskiego lub francuskiego
Chec do pracy zmiany 5:00 - 13:00 lub 13.00 - 21:00
Motywacja i dobre przygotowanie do pracy fizycznej

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.