pracownik budowlany

  • Zaventem
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 40 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Naszym klientem jest firma, która od 150 lat jest w stanie wymyslic sie na nowo i wprowadzic zmiany w realizacji, gdzie wartosci ludzkie sa podstawa i rozwoju najpiekniejszych budynków w Brukseli i Walonii. Firma ta jest liderem w branzy budowlanej, gdzie pracownikom oferowane sa mozliwosci rozwoju i ciaglego szkolenia, zarówno wewnetrznego jak i zewnetrznego.

Twoje glówne zadania beda nastepujace:
- ogolne prace budowlane typu:
- Ciecie drewna szalunkowego
- Murowanie
- Tynkowanie
- Wznoszenie konstrukcji nosnych (rusztowania, podpory, platformy itp.)
- Sprzatanie i porzadkowanie terenu (sprzet, narzedzia itp.).
- Przygotowanie materialów
- Przygotowanie materialów i sprzetu
- Demontaz konstrukcji przy uzyciu maszyny
- Reczne rozladowywanie materialów i skladowanie ich w magazynach
- Przenoszenie i podnoszenie spoiw i cegiel
- Ciecie i przygotowanie pretów zbrojeniowych do betonu
- Kopanie rowów
- Przygotowanie produktów (zaprawa, szpachla, klej itp.)

Nasze oczekiwania

Wymagania:
- 1-2 lata doswiadczenia w sektorze budowlanym
- Praca w wymiarze 40h tygodniowo
- Znajomosc charakterystyki stosowanych materialów (stal-beton-drewno) oraz umiejetnosci identyfikacji ich glównych wad
- Jestes precyzyjny, rygorystyczny, skrupulatny, zmotywowany i towarzyski
- Masz logiczny umysl i podejmujesz inicjatywy

Wymagane wykształcenia

doswiadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- Atrakcyjny pakiet wynagrodzen w zaleznosci od posiadanego doswiadczenia, w tym liczne swiadczenia pozaplacowe (bony na posilki, ubezpieczenie grupowe itp.)
- Stabilna prace z mozliwoscia przejscia na umowe stala
- Dodatkowe 12 dni urlopu w ciagu roku
- Zwrot kosztów za pierwszy wyjazd do Belgii
- Zakwaterowanie w poblizu miejsca pracy

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.