Piekarz

  • Ninove
  • Arbeider
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Naszym klientem jest piekarnia rzemieslniczo - przemyslowa. Hurtownia pieczywa i wyrobów piekarniczych, które sa przygotowywane na swiezo i tradycyjnie w srodowisku przemyslowym.

Poszukujemy pracownika produkcyjnego zainteresowanego szkoleniem wewnetrznym piekarza.
Jesli masz juz wyksztalcenie piekarza, jest to plus, ale nie musi.
Ciasto jest mechanicznie wazone, zagniatane i pieczone, pomagasz w calym procesie. Robisz to na podstawie listy zamówien dnia.

Wybór skladników (maka, drozdze, dodatki, ...) i dozowanie do robienia ciasta chlebowego lub ciasta cukierniczego
Przygotowanie ciasta (krojenie, dekorowanie, szczotkowanie warstwa zóltka jaja,...)
Dekoracja produkty po schlodzeniu (kawalki czekolady, sezam, cukier, polejanie sosem,...)
Czyszczenie blat, narzedzi i utrzymanie higieny na stanowisku pracy

robienie ciastek kawowych, ciasta parzonego, ciasta francuskiego, ciasta na ciasto, ciasta na croute, biszkoptów, bavarois, ciastek deserowych i speculoos.
wykanczanie ciast, pasztetów, herbatników itp.

Nasze oczekiwania

Jestes zmotywowany.
Mozesz pracowac samodzielnie i schludnie.
Poszukujemy kogos, kto chcialby nauczyc sie tajników zawodu piekarza.
Praca w weekend cie nie przeraza.

Wymagane wykształcenia

none

Oferujemy

Wynagrodzenie
Przez okres szkoleniowy (bez doswiadczenia) €15.60
Z doswiadczeniem w branzy €17.50

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.