operator wytlaczania/ekstruzji

  • Houthalen-Helchteren
  • Arbeider
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Jako operator wytlaczania bedziesz odpowiedzialny za nastepujace zadania:

- Obsluga linii do wytlaczania
- Dopasowanie skladu materialów
- Konserwacja i obsluga maszyn
- Ukladanie i pakowanie zgodnie z instrukcjami
- Kontrola jakosci produktu i procesu
- Scisle przestrzeganie przepisów bezpieczenstwa i ochrony srodowiska
- Wypelnianie raportów
- Dbalosc o lad i porzadek we wlasnym srodowisku pracy

Nasze oczekiwania

- Entuzjazm
- Otwarta i bezposrednia komunikacja z kolegami
- Wykazanie sie wzorowym zachowaniem
- Gotowosc do przekazywania wiedzy
- Dokladna praca
- Dostarczanie wysokiej jakosci i dokladnej pracy zgodnie z zasadami dobrego rzemiosla
- Bycie krytycznym wobec wlasnej pracy
- Rozwiazywanie drobnych awarii technicznych (mechanicznych i elektrycznych)
- Zdolnosc do samodzielnej pracy
- Poczucie odpowiedzialnosci

Oferujemy

Dla naszego klienta w regionie Beringen poszukujemy operatora wytlaczania na 3 zmiany.
Po udanym okresie przejsciowym masz szanse na staly kontrakt.
Otrzymasz wynagrodzenie zgodne z Twoim doswiadczeniem

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.