Operator wózka widlowego

  • Lommel
  • EURO Arbeider
  • Logistiek

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Jestes zmotywowany i masz doswiadczenie w magazynie, glównie z wózkiem wysokiego skladowania? W takim razie szukamy Ciebie! Poszukujemy operatora wózka widlowego, który chce pracowac dla naszego klienta w Lommel.

Naszym klientem jest centrum dystrybucji produktów mrozonych, które obecnie jest w fazie rozwoju. Bedziesz pracowac w zimnym srodowisku, ale otrzymasz odpowiednia odziez i skorzystasz z ogrzewanego wózka wysokiego skladowania.

Twój dzien bedzie bardzo urozmaicony, do Twoich zadan bedzie nalezalo:
- przygotowanie palet do zaladunku samochodów ciezarowych.
- transport palet miedzy regalami.
- magazynowanie towarów.

Nasze oczekiwania

- Posiadasz certyfikat wózka wysokiego skladowania.
- Masz przynajmniej roczne doswiadczenie.
- Jestes elastyczny, chetny do nauki i pomocny.
- Mozesz pracowac na dwie zmiany.

Certyfikat uprawniajacy do prowadzenia wózkami widlowymi wysokiego skladowania, bedzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Praca w systemie 2-zmianowym (od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00)
- Po pomyslnym okresie przejsciowym masz szanse na stala umowe
- Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoje doswiadczenie uzupelnione o dodatek zmianowy, dodatek na dojazdy i bony na posilki w wysokosci 8 euro.
- Stala opieka polskojezycznych koordynatorów.

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.