Operator tokarki CNC K/X/M

  • Brugge
  • Voltijds
  • Services
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Vragen over deze vacature?

Zadzwoń do mnie Spotkanie

Wat je gaat doen

Job Talent, wiodaca agencja pracy z siedziba w Belgii, specjalizuje sie w rekrutacji miedzynarodowych talentów dla róznych branz w Belgii. Obecnie wspólpracujemy z wybitnym liderem w rozwoju zaawansowanych rozwiazan elektrycznych, mechanicznych i oprogramowania do systemów testowych i produkcyjnych w branzy motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków:
• Pracujesz na tokarce CNC ze sterowaniem Teach-In Siemens 810D.
• Wykonujesz części zgodnie z planem. Wykonujemy prace akordowe (unikatowe lub małe serie)
• Masz wiedzę na temat obróbki aluminium, stali i stali nierdzewnej.
• Jesteś także odpowiedzialny za ustawienie i obsługę tokarki:
o Rozkład operacji
o Ustalenie ustawienia, kolejności ustawienia, wyboru pazurów, wyboru okularów itp.
o Dobór odpowiednich narzędzi (w tym dobór płytek skrawających oraz prędkości, posuwu i posuwu)
o Konstrukcja narzędzi skrawających z uwzględnieniem korekt długości i promienia
o Tworzenie programu CNC poprzez Teach-in i wbudowane cykle sterowania
o Konfigurowanie części w maszynie
o Testowanie programu i dokańczanie komponentów
o Gratowanie i sprawdzanie elementów
o Wykonywanie wszelkich operacji gwintowania ręcznego
• Sprawdzasz detale za pomocą suwmiarek, mikrometrów, płytek wzorcowych, tolerancjonerów, czujników zegarowych, kątomierzy (Pracujemy według systemu auto-check)
• Jesteś odpowiedzialny za codzienną i cotygodniową konserwację maszyny (czyszczenie i proste prace konserwacyjne).
• Dążysz do uporządkowanego i schludnego miejsca pracy, w którym nigdy nie tracisz z oczu bezpieczeństwa. Twój stół roboczy i szafki narzędziowe są również zorganizowane i schludne

Jouw vaardigheden & kennis

• Masz doświadczenie w toczeniu konwencjonalnym.
• Masz doświadczenie z tokarką CNC, najlepiej ze sterowaniem Siemens Teach-in
• Posiadasz dyplom A2 z mechaniki lub równoważny wynikający z doświadczenia.
• Masz doświadczenie w czytaniu rysunków i potrafisz pracować z tabelami tolerancji.
• Wiesz, jak pracować ze zwykłymi przyrządami pomiarowymi.
• Można samodzielnie wybrać odpowiednie oprzyrządowanie i płytki narzędziowe.
• Możesz pracować niezależnie.

Opleidingen

minimum 3 lata doświadczenia na wspomnianym stanowisku.

Wat we jou bieden

• Konkurencyjne wynagrodzenie: 18€/h w górę
• Premie: 13-ta pensja, dodatek urlopowy, dodatek kilometrowy, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, platne urlopy.
• Zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Belgii (250 €).
• Kompleksowe szkolenia z zakresu formowania i wtryskiwania.
• Zapewnione dobre zakwaterowanie (pokój jednoosobowy) blisko miejsca pracy.
• Stale wsparcie ze strony naszych koordynatorów.
• Mozliwosc zawarcia umowy na czas okreslony po roku pracy tymczasowej.
• Odpowiedzialnosc i szerokie mozliwosci uczenia sie w dziedzinie tworzyw sztucznych.