Operator maszyn wtryskowych

  • Diepenbeek
  • Productie
  • 40 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

• Wykonywanie zadan i instrukcji przekazanych przez lidera zespolu
• Podstawowa obsluga wtryskarek
• Monitorowanie produkcji
• Koncowa kontrola jakosci produktów

Nasze oczekiwania

• Gotowosc do pracy na 2 zmiany (poranna oraz popoludniowa)
• Motywacja i chec do pracy
• Dobra znajomosc jezyka angielskiego

Wymagane wykształcenia

Nie wymagane

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzupelnione premia zmianowa
• 13-stka, kilometrówka, pieniadze wakacyjne, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
• Dodatkowe 12 dni platnego urlopu
• Bony zywnosciowe w wysokosci 8€ za kazdy przepracowany dzien
• Dodatek motywacyjny wyplacany co 3 miesiace
• Stala opieka polskojezycznych koordynatorów

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.