Operator maszyn wtryskowych

  • Lanaken
  • Productie
  • 40 godziny pracy/pełny etat

Wil je dat wij contact met je opnemen?

Bel mij
of
Afspraak maken

Twoje Zadania

Nasz klient to sredniej wielkosci firma rodzinna, która wciaz sie rozwija jako producent przemyslowych artykulów gumowych i mieszanek gumowych. Glówni klienci dzialaja w róznych sektorach, w tym w branzy elektrycznej, motoryzacyjnej i inzynieryjnej, a wytwarzane produkty sa dostarczane do firm na calym swiecie. Do swojego zespolu, firma poszukuje zmotywowanych operatorów maszyn.

Twoje zadania:
•Obsluga zautomatyzowanych maszyn do przetwórstwa gumy
•Monitorowanie procesu produkcji i jakosci produktów
•Dbalosc o czystosc na stanowisku pracy
•Sporzadzanie raportów z produkcji

Nasze oczekiwania

•Doswiadczenie na podobnym stanowisku lub wyksztalcenie kierunkowe
•Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
•Motywacja do pracy i chec do dalszej nauki
•Sila fizyczna i proaktywnosc

Oferujemy

•Atrakcyjne stawk
•Stabilna praca z mozliwoscia przejscia na staly kontrakt
•Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, platne swieta
•Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
•Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.