Operator maszyn wtryskowych

  • Lanaken
  • Productie
  • 40 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz klient to sredniej wielkosci firma rodzinna, która wciaz sie rozwija jako producent przemyslowych artykulów gumowych i mieszanek gumowych. Glówni klienci dzialaja w róznych sektorach, w tym w branzy elektrycznej, motoryzacyjnej i inzynieryjnej, a wytwarzane produkty sa dostarczane do firm na calym swiecie. Do swojego zespolu, firma poszukuje zmotywowanych operatorów maszyn.

Twoje zadania:
•Obsluga wtryskarek oraz innych zautomatyzowanych maszyn do przetwórstwa gumy
•Monitorowanie procesu produkcji i jakosci produktów
•Dbalosc o czystosc na stanowisku pracy
•Sporzadzanie raportów z produkcji

Nasze oczekiwania

•Doswiadczenie na podobnym stanowisku lub wyksztalcenie kierunkowe
•Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
•Motywacja do pracy i chec do dalszej nauki
•Sila fizyczna i proaktywnosc

Oferujemy

•Atrakcyjna stawka: 15,0382 euro brutto za godzinne + dodatki zmianowe = 15,8520 euro brutto za godzine (poranna zmiana), 16,1108 euro brutto za godzine (popoludniowa zmiana), 18,1588 euro brutto za godzine (nocna zmiana)
•Stabilna praca z mozliwoscia przejscia na staly kontrakt
•Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, platne swieta
•Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
•Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.