Operator maszyn stolarskich

  • Herk-de-Stad

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

- Praca manualna - podnoszenie desek i wkladanie ich do maszyn
- Obsluga maszyn stolarskich takich jak okleiniarka
- Skanowanie i wkladanie desek do maszyny CNC
- Utrzymanie pracy maszyn
- Kontrola jakosci produktu

Nasze oczekiwania

- Praca fizyczna Cie nie przeraza
- Masz doswiadczenie w pracy z narzedziami i maszynami stolarskimi
- Znasz jezyk angielski na poziomie komunikacyjnym

Wymagane wykształcenia

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie - od 13,50 € brutto
- Trzynastka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- Platne dni urlopu
- Stabilna, dlugoletnia wspólpraca
- Zakwaterowanie (70€ na tydzien)

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.