Operator maszyn stolarskich M/K

  • Oudsbergen
  • Productie
  • 38 godziny/czas
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Belgijska firma specjalizujaca sie w produkcji lózek oraz materacy poszukuje specjalisty, do zadan którego wchodzic bedzie:

- Obsluga maszyn stolarskich
- Ciecie i oklejanie elementów
- Kontrola jakosci wykonanych elementów
- Praca na podstawie rysunku technicznego, dostosowanie parametrów

Nasze oczekiwania

- Komunikatywny jezyk angielski
- Prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochód
- 3-5 lat doswiadczenia na ww. stanowisku
- Umiejetnosc pracy z rysunkami technicznymi

Wymagane wykształcenia

- Wyksztalcenie kierunkowe jest mile widziane

Oferujemy

- Wynagrodzenie dostosowane do doswiadczenia (wyplacane co tydzien)
- Bonusy: trzynastka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
- Zakwaterowanie w poblizu miejsca pracy

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.