Operator linii produkcyjnej (k/m)

Sektory: Productie

Twoje Zadania

Job Talent pilnie poszukuje operatów maszyn pakujacych. Nasz klient jest producentem swiezych produktów sródziemnomorskich takich jak oliwki, pesto, antipasti czy tapenady. Firma przede wszystkim stawia na jakosc swoich wyrobów kontrolujac ja na kazdym poziomie. Job Talent oferuje ciekawa prace w nowoczesnym srodowisku produkcyjnym. Rozwijaj sie z nami i ciesz sie atrakcyjnym pakietem wynagrodzen. Aplikuj teraz!

- Obsluga linii pakujacej (foliarek, etykieciarek, rozlewarek)
- Ustawianie odpowiednich parametrów (predkosc linii, wibracje, temperatura, cisnienie prózniowe, cisnienie gazu)
- Uzupelnienie surowca, materialów opakowaniowych i etykiet na linii pakujacej
- Przeprowadzanie kontroli jakosci i wypelnianie dokumentów kontroli
- Formatowanie maszyn w momecie gdy wielkosc opakowania na lini produkcyjnej sie zmiena
- Formatowanie etykieciarki
- Informowanie technika o wszystkich awariach i potrzebnych naprawach na lini produkcyjnej
- Dbanie o zachowanie czystosci na swoim stanowisku pracy

Nasze oczekiwania

- Chec pracy na dwie zmiany: od 6:00 do 14:00 lub od 14:00 do 22:00
- Doswiadczenie na podobnym stanowisku
- Gotowosc do fizycznej pracy

Wymagane wykształcenia

Szkola Zawodowa lub Techniczna w zakresie branzy spozywczej
Lub doswiadczenie zawodowe

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka podstawowa+ dodatek zmianowy+ czeki posilkowe za kazdy przepracowany dzien
- Stabilna prace z mozliwoscia przejscia na staly kontrakt
- Przewidziane szkolenia i mozliwosc rozwoju osobistego
- Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- Mozliwosc nadgodzin jak i pracy w sobote
- Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
- Platne swieta
- Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Informacje dodatkowe

  • Tessenderlo
  • Productie
  • EURO Arbeider
  • 38