Operator koparko-ladowarki k/m

Sektory: Logistiek

Twoje Zadania

Jestes odpowiedzialny za zaladunek samochodów ciezarowych i silosów
Podawanie surowca do kruszarki materialów budowlanych za pomoca fadromy
Jazda na skladzie kruszywa i zaladunek
Codzienna kontrola pojazdu oraz mycie zestawu
Potrafisz pracowac zgodnie z procedurami bezpieczenstwa

Nasze oczekiwania

Wyksztalcenie zawodowe kierunkowe lub nabyte w praktyce
Minimum 3 lata doswiadczenia w pracy na stanowisku operatora koparki
Jezyk angielski w stopniu komunikatywnym
Potrafisz wykonywac swoje zadania zarówno samodzielnie, jak i w zespole

Wymagane wykształcenia

techniczne lub zdobyte przez doswiadczenie

Oferujemy

Stabilna i dobrze platna prace na podstawie belgijskiej umowy
Atrakcyjne wynagrodznie : stawka do uzgodnienia z pracodawca
Ciekawa prace w rodzinnej firmie produkujacej beton
Mozliwosc rozwoju zawodowego i szkolen
Zwrot kosztów podrózy (do kwoty 250€)
Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrowka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie
Wsparcie polskojezycznych koordynatorów

Informacje dodatkowe

  • Sint-Katelijne-Waver
  • Services
  • EURO Arbeider
  • 38
  • 38