Ogrodnik M/K

  • Oudenburg
  • Productie
  • 39 godziny/czas
  • 39 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz klient opanowal wszystkie elementy, które sa niezbedne do budowy ogrodu. W pracy na zamówienie zawsze stawia na jakosc.
Ogród jest dla niego projektem calosciowym, w którym kazdy aspekt realizuje z wielka uwaga.
Twoje zadania:
- Odpowiadasz za sadzenie ogrodów i zakladanie trawników, zawsze w ramach pieknych projektów calosciowych.
- Jestes odpowiedzialny za utrzymanie ogrodów: nawozenie, podlewanie, przycinanie, koszenie trawników, sadzenie ogrodów i rózne inne prace ogrodnicze.
- Pracujesz razem z 1 lub 2 kolegami i jestes odpowiedzialny za prace wykonywana przez Twój zespól.

Nasze oczekiwania

Wymagania:
- Prawo jazdy kategorii B
- Lubisz pracowac na swiezym powietrzu!
- Masz zamilowanie do ogrodów i chetnie sie uczysz.
- Pracujesz bezpiecznie, dokladnie i masz odpowiednie podejscie do klientów.
- Umiejetnosc pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie nie stanowi dla Ciebie problemu.
- Masz wczesniejsze doswiadczenie i bardzo dobra znajomosc roslin.

Wymagane wykształcenia

nie jest wymagane

Oferujemy

Oferujemy:
- Stala praca z odpowiednim wynagrodzeniem
- Urozmaicona i fascynujaca prace
- Firmowa odziez robocza
- mozliwosc nadgodzin
- miejsce w mlodym, dynamicznym i doswiadczonym zespole, w którym panuje przyjemna atmosfera pracy

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.