Murarz K/M

Sektory: Bouwkunde

Twoje Zadania

•Tworzenie murów nosnych
•Odczytywanie rysunków technicznych
•Wykonywanie róznych robót pomocniczych
•Stawianie scianek dzialowych
•Transport potrzebnych materialów

Nasze oczekiwania

•Kilkuletnie doswiadczenie w pracach budowlanych
•Dobra znajomosc niderlandzkiego, francuskiego i/lub angielskiego
•Certyfikat VCA-VOL (lub gotowosc do jego uzyskania)
•Prawo jazdy bedzie atutem
•Sumiennosc, odpowiedzialnosc i dbalosc przy wykonywaniu obowiazków
•Gotowosc do ciezkiej, fizycznej pracy, równiez w nadgodzinach

Wymagane wykształcenia

Doswiadczenie na ww stanowisku

Oferujemy

•Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy uzupelnione szerokim pakietem swiadczen socjalnych takich jak: pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodzinny
•Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
•Znakomite warunki zakwaterowania
•Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
•Stala opieke polskojezycznych koordynatorów

Informacje dodatkowe

  • Genk
  • Services
  • EURO Arbeider
  • 38