Monter szyb

  • Huizingen
  • Productie
  • 40 godziny pracy/pełny etat

Wil je dat wij contact met je opnemen?

Bel mij
of
Afspraak maken

Twoje Zadania

Nasz klient to rodzinna firma, która specjalizuje sie w produkcji drzwi i okien.
Jako pierwsza w Belgii zastosowala metal w swoich profilach, co obecnie stalo sie standardem.
Firma nie boi sie równiez inwestowac w przyszlosc, wprowadzajac innowacje w zakresie technologii i materialów.

Zakres obowiazków:
• Wykonywanie zadan zgodnie ze standardami i przepisami BHP
• Precyzyjne osadzanie szyb
• Przygotowanie stanowiska pracy
• Montaz przygotowanych wyrobów

Nasze oczekiwania

Nasze wymagania:
•Komunikatywny poziom jezyka angielskiego
•Dokladnosc, precyzja i dbalosc o wykonywane elementy
•Przestrzeganie zasad bezpieczenstwa w miejscu pracy
•Umiejetnosc pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie

Wymagane wykształcenia

- Doswiadczenie nie jest wymagane

Oferujemy

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy
• Bonusy: 13-tka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, platne swieta
• Prace na caly etat
• Szkolenia wewnetrzne oraz wsparcie
• Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
• Stala opieke polskojezycznych koordynatorów

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.