Monter rur (K/M)ind

Sektory: Metaal

Twoje Zadania

- Wyjmowanie rur z maszyny, ukladanie ich na wózkach
- Reczny montaz czesci
- Kontrola jakosci, w razie potrzeby poprawianie bledów produkcyjnych za pomoca szlifierki
- Pokrywanie elementów powloka antykorozyjna
- Etykietowanie atrykulów
- Wypelnianie dokumentów

Nasze oczekiwania

- Motywacja do pracy fizycznej
- Dobra kondycja fizyczna
- Komunikatywny jezyk angielski
- Doswiadczenie w podobnej pracy mile widziane

Wymagane wykształcenia

Wyksztalcenie nie jest wymagane

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy zatrudnienia
- Bonusy: 13stka, czeki posilkowe, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie wypadkowe
- Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
- Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
- Zadbamy o cala administracje zwiazana z zatrudnieniem

Informacje dodatkowe

  • Bocholt
  • Productie
  • EURO Arbeider
  • 38