Monter plyt wodorowych Cellstack

  • Olen
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

- Przychodzace elementy kontrolne
- Skladanie plyt wodorowych
- Przeprowadzanie kontroli jakosci i testów na Cellstacks
- Rozwiazywanie problemów z odrzuconymi plytami
- Odpowiedzialnosc za porzadek
- Koordynowanie dzialan zespolu
- Sprawdzanie detali i przydatnosc do obslugi (ksztalt, stan, wymiary)
-Przygotowanie sprzetu (linie, wanny ) i osprzetu (sita, beczki)
-Rejestrowanie danych do kontroli produkcji i jakosci (awarie, interwencje)
-Przygotowanie przedmiotów obrabianych (oczyszczanie, zabezpieczanie, przykrywanie )
-Wykonywanie podstawowej konserwacji zapobiegawczej lub naprawczej maszyn lub urzadzen

Nasze oczekiwania

- Wymagany jezyk holenderski na poziomie komunikatywnym lub dobry jezyk angielski
- Praca 2- zmianowa
- Swiadomosc zachowania bezpieczenstwa i ochrony srodowiska
- Musisz byc dokladny, skrupulatny, pozytywny, chetny do nauki i elastyczny

Wymagane wykształcenia

- Wymagane studia z mechaniki lub elektryki
- Doswiadczenie zawodowe
- Ceryfikat na wózek widlowy
- Mechanika lub elektryka na poziomie A2

Oferujemy

- Zatrudnienie na pelny etat
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie belgijskiej umowy, platne dni urlopu, ubezpieczenie spoleczne i wypadkowe
- Praca pelna mozliwosci uczenia sie i rozwoju.

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.