Monter czesci samochodowych

  • Zaventem
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 39 godziny/czas
  • 39 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz klient specjalizuje sie w kompleksowych naprawach samochodów. Odnawia wszystkie marki aut z oryginalnymi czesciami. A poniewaz jego specjalisci pracuja z najlepszymi materialami, oryginalna gwarancja producenta pozostaje wazna. W zwiazku z rozwojem firmy poszukuje osób z motywacja i dokladnoscia oraz znajomoscia jezyka angielskiego do 39 oddzialów franczyzowych.
Pracownicy zostana przygotowani do wszystkich powierzonych im zadan.

•Opanowanie wszystkich technik potrzebnych do pracy (Smart Repair oraz innych).
•Smart Repair to wspólna nazwa wszystkich technik szybkich napraw dla:
• karoserii samochodu
• felg
• okien
• niektórych elementów wnetrza (skóra, tkanina, imitacja skóry, plastik)
• oraz innych napraw.
•Wykonywanie napraw calkowitych.
•Prowadzenie procesu naprawy od poczatku do konca.

Nasze oczekiwania

•Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym
•Dyspozycyjnosc i otwartosc na nadgodziny
•Motywacja do pracy
•Dokoladnosc, precyzja i umiejetnosci techniczne
•Doswiadczenie w zakladzie blacharskim lub mechanicznym

Oferujemy

•Atrakcyjne wynagrodzenie (€16/h)
•Umowe na podstawie belgijskiego prawa pracy
•Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
•Zakwaterowanie w podwójnych pokojach 80€ tygodniowo
•Skuter badz rower na dojazdy do pracy

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.