Mechanik monter

  • Antwerpen 1
  • EURO Arbeider
  • Services

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz klient to wiodacy twórca zrównowazonej technologii wodorowej. Zaklad w okolicy Antwerpen projektuje, produkuje i instaluje rewolucyjne systemy wodorowe na calym swiecie. Do swojego zespolu specjalistów poszukuja mechanika-montera.

Twoje zadania:
•Budowanie stacji wodorowych
•Laczenie konstrukcji mechanicznych
•Przestrzeganie z rysunków technicznych
•Kontrola jakosci

Nasze oczekiwania

•Podobne doswiadczenie
•Znajomosc jezyka angielksiego w stopniu komunikatywnym
•Gotowosc do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

•Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka podstawowa+ dodatek zmianowy
•Szkolenia i mozliwosci dalszego rozwoju
•Stabilna prace z mozliwoscia przejscia na staly kontrakt
•Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
•Platne swieta
•Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
•Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.