Mechanik maszyn budowlanych

  • Oostrozebeke
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 39 godziny/czas
  • 39 godziny pracy/pełny etat

Wil je dat wij contact met je opnemen?

Bel mij
of
Afspraak maken

Twoje Zadania

Dla jednego z naszych klientów w Wielsbeke poszukujemy doswiadczonego mechanika maszyn budowlanych. Firma jest najwiekszym sprzedawca tego typu maszyn w krajach Beneluksu. Na przyszlego pracownika czeka ciekawa praca, pelna wyzwan zawodowych i mozliwosci dalszego rozwoju.

Twoje zadania:
• Diagnostyka, usuwanie awarii i usterek maszyn budowlanych
• Kontrola prawidlowego dzialania maszyn
• Dbalosc o najwyzsza jakosc wykonywanych uslug

Nasze oczekiwania

• Wyksztalcenie w zawodzie mechanik/ elektromechanik lub pokrewne
• Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Prawo jazdy
• Zainteresowanie inzynieria ciezka

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Liczne szkolenia wewnetrzne
• Kilometrowka, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
• Pozostale premie, bonusy i inne swiadczenia zgodnie z przepisami obowiazujacymi w Belgii
• Stabilna prace z mozliwoscia przejscia na staly kontrakt

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.