Mechanik Maszyn Budowlanych k/m

Sektory: Mechanicien

Twoje Zadania

Naszym klientem jest firma, która od dziesiecioleci figuruje na rynku konstrukcyjno - budowalnym jako symbol niezawodnosci, wszechstronnosci oraz profesjonalnego podjescia do wszelkich projektów i prac infrastrukturalnych. Do swojego miedzynarodowego zespolu ponad 2500 pracowników, nasz klient pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko Mechanik Maszyn Budowlanych

OPIS STANOWISKA:
Przeprowadzanie konserwacji i napraw dzwigów, wysiegników bocznych, wywrotek gasienicowych, pomp odwadniajacych oraz urzadzen spawalniczych
Wykonywanie prac diagnostycznych oraz serwisowych
Zamawianie i wymiana czesci niezbednych do prawidlowej pracy maszyn
Prowadzenie dokumentacji serwisowej

Nasze oczekiwania

WYMAGANIA:
Wyksztalcenie z zakresu inzynierii mechanicznej/elektromechanicznej
Doswiadczenie na podobnym stanowisku minimum 3-4 lata
Dobra znajomosc niderlandzkiego, francuskiego i/lub angielskiego
Prawo jazdy B lub BE
Niezawodnosc, elastycznosc, chec nauki nowych obowiazków
Gotowosc do ciezkiej, fizycznej pracy

Wymagane wykształcenia

Techniczne

Oferujemy

OFERUJEMY:
Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy uzupelnione szerokim pakietem swiadczen socjalnych takich jak: pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodzinny
Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
Znakomite warunki zakwaterowania
Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
Stala opieke polskojezycznych koordynatorów

Informacje dodatkowe

  • Gent
  • Productie
  • EURO Arbeider
  • 38
  • 38