Lakiernik/Laminarz

  • Pelt
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 38 godziny/czas
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Dla firmy z Pelt specjalizujacej sie w produkcji basenów, sanitariatów, jacuzzi, filtrów do wody, automatycznych pokryw do basenów, poszukujemy LAKIERNIKÓW.

Twoje zadania:
- Produkcja niecki basenowej z poliestru
- Przygotowanie odpowiednich zywic zgodnie z wymaganymi normami
- Nanoszenie powloki na baseny za pomoca maszyny natryskowej / Laminowanie reczne (handlayup) i natryskowe, zelkot,
-Prasowanie pecherzyków powietrza w formowanym poliestrze
- Szlifowanie nierównosci papierem sciernym
- Precyzyjne ciecie, mierzenie i dopasowywanie poszczególnych elementów
- Docinanie i dopasowywanie na wymiar okreslonych elementów na podstawie rysunków i schematów
- Kontrola jakosci, dbalosc o detale wykonczeniowe

Nasze oczekiwania

- Komunikatywny jezyk angielski
- Doswiadczenie na podobnym stanowisku (jako malarz proszkowy lub lakiernik)
- Motywacja do pracy
- Mile widziana wiedza techniczna

Oferujemy

- Konkurencyjne wynagrodzenie uzupelnione o swiadczenia pozaprawne, takie jak bony na posilki.
- Kilometrówka, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe.
- Platne swieta.
- Stabilna prace z mozliwoscia przejscia na staly kontrakt.
- Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii.
- Przewidziane szkolenia i mozliwosc rozwoju osobistego.
- Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy.

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.