Inzynier mechanik

  • Olen
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

- Czytanie rysunków ISO i 3D
- Montaz orurowania i rur (ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego) w zakresie od 6 mm do 10 mm
- Montaz i mechaniczne podlaczenie zbiorników cisnieniowych, zaworów, przetworników zgodnie z P&ID
- Laczaczenie ploz, tworzenie wszystkich mechanicznych polaczen w ramach czesci procesu
- Dokonywanie prób cisnieniowych zbiorników i instalacji cisnieniowych
- Obsluga instalacji napelniajaco-odwadniajacych
- Przygotowanie instalacji do wysylki
- Sledzenie administracji i zuzycia materialów
- Zapewnienie jakosci i wykonczenia w okreslonym czasie pracy
- Dbanie o porzadek i bezpieczenstwo w pracy i w miejscu pracy
- Sprawdzanie montazu i montaz (wyglad, równoleglosc, sztywnosc, dzialanie ) i dokonywanie niezbednych korekt
- Sprawdzanie jakosci, oznaczanie elementów i oddzielanie elementów niezgodnych
- Ustalenie czynnosci montazowych i regulacyjnych
- Sprawdzanie materialów eksploatacyjnych i narzedzi stanowiska pracy
- Obróbka lub wykanczanie czesci recznie (wiercenie, wygladzanie, gruntowanie, szlifowanie )
- Dostarczanie instalacji mechanicznych i nadzorowanie montazu i montazu czesci

Nasze oczekiwania

- Wymagany jezyk holenderski na poziomie komunikatywnym lub dobry jezyk angielski
- Praca 2- zmianowa
- Mile widziana znajomosc spawania TIG
- Mile widziana znajomosc 5S i lean
- Umiejetnosc czytania i rozumienie rysunków mechanicznych (3D, ISO)
- Dobra znajomosc technik laczenia
- Swiadomosc bezpieczenstwa i ochrony srodowiska
- Musisz byc dokladny, skrupulatny, pozytywny, chetny do nauki i elastyczny

Wymagane wykształcenia

- Wymagane studia z mechaniki lub elektryki
- Doswiadczenie zawodowe
- Ceryfikat na wózek widlowy lub podnosnik koszowy
- Mechanika lub elektryka na poziomie A2

Oferujemy

- Zatrudnienie na pelny etat
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie belgijskiej umowy, platne dni urlopowe, ubezpieczenie spoleczne i wypadkowe
- Praca pelna mozliwosci uczenia sie i rozwoju.

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.