Heftruck operator

  • Gent
  • EURO Arbeider
  • Logistiek

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Jako kierowca wózka widlowego pracujesz w dziale logistyki i odpowiadasz za:
- Odbierasz wyprodukowane palety z przenosnika rolkowego.
- Sprawdzasz palety i umieszczasz je w buforze.
- Dostarczasz palety z odpowiednia etykieta.
- Zbuforowane palety przechowujesz w wyznaczonym miejscu na zewnatrz lub wewnatrz.
- Dostarczasz palety ustawione na podlodze z drewnianymi listwami.
- Jestes odpowiedzialny za prawidlowe i dokladne wypelnienie dokumentów.

Nasze oczekiwania

- Masz wyksztalcenie srednie.
- Masz co najmniej 2 lata doswiadczenia w prowadzeniu wózka widlowego.
- Posiadasz wazny certyfikat wózka widlowego.
- Bardzo dobrze mówisz i rozumiesz po angielsku.
- Jestes elastyczny, chetny do pracy zmianowej i regularnej pracy w weekendy.

Jezyk:
Komunikatywny / bardzo dobry angielski lub podstawowy holenderski

Wymagane wykształcenia

Oferujemy

- Zakwaterowanie blisko firmy
- Praca na 2 zmiany: wczesna i pózna zmiana.
- Atrakcyjny pakiet wynagrodzen oraz dodatek zmianowy za prace zmianowa.
- Oferujemy 12 dni ADV, bony na posilki.

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.