Elektryk

  • Halen
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 38 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz klient to firma rodzinna. Obecnie zatrudnia okolo 20 pracowników.
Bardzo szeroka gama projektów - mozesz wykonac instalacje dla duzych, miedzynarodowych firm takich jak Volkswagen, lub dla malych i srednich klientów jak lokalny rolnik.
Wiele róznych sektorów (chemikalia, zywnosc, energia odnawialna – turbiny wiatrowe)
Dobra atmosfera pracy – Klient ceni sobie lojalnosc

Do Twoich obowiazków nalezy
• Budowa i montaz instalacji sredniego i wysokiego napiecia
• Montaz niezbednych komponentów elektrycznych i przewodów
• Montaz ogniw wysokonapieciowych, transformatorów, paneli niskonapieciowych i mediów
• Umieszczanie kabli w rowach lub kanalach i wykonywanie polaczen do tych kabli

Nasze oczekiwania

• Preferowany kierunek studiów: elektrotechnika, elektromechanika, elektryka przemyslowa
• Podobne doswiadczenie zawodowe
• Prawo jazdy B
• Masz pozytywne nastawienie i motywacje
• Lubisz pracowac w zespole
• Masz elastyczne podejscie: jestes otwarty na prace w weekendy
• Masz szerokie zainteresowania techniczne

Preferowany kierunek studiów: elektrotechnika, elektromechanika, elektryka przemyslowa

Oferujemy

Oferujemy:
• Umowa na warunkach belgijskich
• Szkolenia wewnetrzne
• Wyzwania i róznorodnosc w pracy
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Zakwaterowanie platne 70€ tygodniowo

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.