Elektryk

  • Halen
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Wil je dat wij contact met je opnemen?

Bel mij
of
Afspraak maken

Twoje Zadania

Nasz klient to firma rodzinna. Obecnie zatrudnia okolo 20 pracowników.
Bardzo szeroka gama projektów - mozesz wykonac instalacje dla duzych, miedzynarodowych firm takich jak Volkswagen, lub dla malych i srednich klientów jak lokalny rolnik.
Wiele róznych sektorów (chemikalia, zywnosc, energia odnawialna – turbiny wiatrowe)
Dobra atmosfera pracy – Klient ceni sobie lojalnosc

Do Twoich obowiazków nalezy
• Budowa i montaz instalacji sredniego i wysokiego napiecia
• Montaz niezbednych komponentów elektrycznych i przewodów
• Montaz ogniw wysokonapieciowych, transformatorów, paneli niskonapieciowych i mediów
• Umieszczanie kabli w rowach lub kanalach i wykonywanie polaczen do tych kabli

Nasze oczekiwania

• Preferowany kierunek studiów: elektrotechnika, elektromechanika, elektryka przemyslowa
• Podobne doswiadczenie zawodowe
• Prawo jazdy B
• Masz pozytywne nastawienie i motywacje
• Lubisz pracowac w zespole
• Masz elastyczne podejscie: jestes otwarty na prace w weekendy
• Masz szerokie zainteresowania techniczne

Preferowany kierunek studiów: elektrotechnika, elektromechanika, elektryka przemyslowa

Oferujemy

Oferujemy:
• Umowa na warunkach belgijskich
• Szkolenia wewnetrzne
• Wyzwania i róznorodnosc w pracy
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Zakwaterowanie platne 70€ tygodniowo

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.