Elektryk

  • Olen
  • Voltijds
  • Services
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Vragen over deze vacature?

Zadzwoń do mnie Afspraak

Wat je gaat doen

W naszej kulturze wierzymy w POTEGE TWOJEGO POTENCJALU. Zapewniamy globalne mozliwosci rozwoju kariery, uczynienia spolecznosci lepszym miejscem i wspólpracy z najbardziej innowacyjnymi myslicielami w celu rozwiazywania najtrudniejszych problemów na swiecie.
Wierzymy w elastycznosc, dzieki której mozesz odkrywac swoje pasje, jednoczesnie wywierajac wplyw poprzez znaczaca prace w ramach naszej integracyjnej sily roboczej.
Poszukujemy utalentowanego MONTERA ELEKTRYCZNEGO, który dolaczy do naszego zespolu

Twoje zadania:
- Wykonywanie konserwacji elektrycznej i wspieranie zadan maszynowych w celu utrzymania dostepnosci i sprawnosci sprzetu.
- Czytanie schematów elektrycznych, umiejetnosc rozpoznawania symboli takich jak lampa, silnik, gniazdo, ....
- Wiercenie / gwintowanie otworów w celu zainstalowania mniejszych urzadzen elektrycznych.
- Fizycznie ciezsze prace, takie jak umieszczanie i zawieszanie korytek kablowych oraz ciagniecie róznego rodzaju kabli.
- Praca w schludny i uporzadkowany sposób.
- Zglaszanie wszelkich zagrozen, stosowanie srodków ochrony osobistej, przestrzeganie zasad, procedur i przepisów.
- Po udanym okresie pracy tymczasowej masz szanse na stala umowe po roku

Jouw vaardigheden & kennis

Nasz profil
- Mówisz po holendersku i/lub angielsku
- Posiadasz wiedze na temat uzywanych narzedzi, takich jak szczypce do koncówek przewodów, szczypce do sciagania izolacji, obcinaki do kabli.
- Dobre umiejetnosci pracy w zespole, jak równiez umiejetnosc pracy samodzielnej.
- Mozliwe posiadanie certyfikatu BA4 lub VCA lub BA5.

Opleidingen

Wat we jou bieden

Co oferujemy
- Znajdziesz sie w cieplym otoczeniu i otwartej atmosferze pracy.
- Atrakcyjny pakiet wynagrodzen z dodatkowymi swiadczeniami.
- 32 dni urlopu
- Zmienne wynagrodzenie oparte na celach organizacyjnych.

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zo verloopt jouw sollicitatie

Kennismaking

Onze HR-consultant leert je graag beter kennen. Wie ben je, wat drijft je en wat is voor jou de ideale job? Tell us all about it!

Voorstelling

Sluit jouw profiel aan bij wat de klant zoekt? Dan stellen we je voor en volgt er een eerste kennismaking bij de klant zelf.

Opstart

Is er een (wederzijdse) match? Yes! Dan brengen we alles in gereedheid om je opstart zo vlot mogelijk te laten verlopen.

Aan de slag

Voor je aan de slag gaat, kom je een laatste keer bij ons langs om alle werkdocumenten te overlopen en eventuele werkkledij te ontvangen.