Elektromechanik

  • Puurs-Sint-Amands
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 40 godziny/czas
  • 40 godziny pracy/pełny etat

umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz klient to lider technologiczny maszyn budowlanych. Dzieki zaawansowanym maszynom, firma realizuje proces budowy drog od A do Z. Do swojego wyspecjalizowanego zespolu, poszukuja doswiadczonego i zmotywowanego elektromechanika.

Twoje zadania:
•Dojazd do klienta
•Identyfikacja usterek
•Naprawy elektryczne maszyn budowlanych
•Przestrzeganie planów technicznych dotyczacych instalacji elektrycznej i hydraulicznej
•Przestrzeganie zasad BHP w codziennych obowiazkach

Nasze oczekiwania

•Doswiadczenie na podobnym stanowisku
•Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym
•Prawo jazdy
•Dyplom z zakresu elektromechaniki lub elektryki
•Zainteresowanie inzynieria ciezka
•Zdolnosc do samodzielnej pracy, poczucie odpowiedzialnosci
•Praktyczna umiejetnosc czytania rysunków technicznych

Oferujemy

•Konkurencyjne wynagrodzenie uzupelnione o swiadczenia pozaprawne, takie jak np. bony zywnosciowe
•Kilometrowka, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
•Platne swieta
•Stabilna prace z mozliwoscia przejscia na staly kontrakt
•Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
•Przewidziane szkolenia i mozliwosc rozwoju osobistego
•Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
•Samochod sluzbowy wraz z karta paliwowa

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.