Elektromechanik

  • Puurs-Sint-Amands
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 40 godziny/czas
  • 40 godziny pracy/pełny etat

Wil je dat wij contact met je opnemen?

Bel mij
of
Afspraak maken

Twoje Zadania

Nasz klient to lider technologiczny maszyn budowlanych. Dzieki zaawansowanym maszynom, firma realizuje proces budowy drog od A do Z. Do swojego wyspecjalizowanego zespolu, poszukuja doswiadczonego i zmotywowanego elektromechanika.

Twoje zadania:
•Dojazd do klienta
•Identyfikacja usterek
•Naprawy elektryczne maszyn budowlanych
•Przestrzeganie planów technicznych dotyczacych instalacji elektrycznej i hydraulicznej
•Przestrzeganie zasad BHP w codziennych obowiazkach

Nasze oczekiwania

•Doswiadczenie na podobnym stanowisku
•Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym
•Prawo jazdy
•Dyplom z zakresu elektromechaniki lub elektryki
•Zainteresowanie inzynieria ciezka
•Zdolnosc do samodzielnej pracy, poczucie odpowiedzialnosci
•Praktyczna umiejetnosc czytania rysunków technicznych

Oferujemy

•Konkurencyjne wynagrodzenie uzupelnione o swiadczenia pozaprawne, takie jak np. bony zywnosciowe
•Kilometrowka, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
•Platne swieta
•Stabilna prace z mozliwoscia przejscia na staly kontrakt
•Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
•Przewidziane szkolenia i mozliwosc rozwoju osobistego
•Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
•Samochod sluzbowy wraz z karta paliwowa

  • Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 4 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.